| 브랜드 이름: | SCXK |
| 모델 번호: | P1.25 |
| MOQ: | 5제곱미터 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 지불 조건: | T/T, 웨스턴 유니온, 머니그램 |
| 공급능력: | 달 당 5000 평방미터 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 1.25mm |
| LED Type | COB |
| Waterproof | IP43 |
| Pixel composition | 1R1G1B-COB |
| Frame Frequency | >=60HZ |
| Resolution | 120*135 point |
| Size | 150*168.75mm |
| Average power | ≤3.5W |
| Resolution/mm | 1.25 |
| Pixel configuration | 1R1G1B-COB |
| Module resolution | 120x135 |
| Module size/mm | 150*168.75mm |
| View distance | 1.25-100m |
| White balance brightness | >800cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Horizontal view angle | 120° |
| Vertical view angle | 60° |
| Frame rate | 60Hz |
| Refresh frequency | >3840Hz |
| Working temperature range | -20°C to 45°C |
| Lifespan | 100,000 hours |
SCXK has specialized in LED technology since 2005. As a leading manufacturer based in Shenzhen, China, we provide comprehensive solutions for full-color indoor/outdoor LED displays, rental LED systems, and LED modules.