| 브랜드 이름: | SCX-COB P0.9 ,P1.25 ,P1.56 |
| 모델 번호: | P1.25 |
| MOQ: | 3 sqm |
| 가격: | 1500usd per sqm |
| 지불 조건: | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| 공급능력: | 2300 sqm month |
Specifications
| type | cob |
| composition | 1R1G1B |
| Scan method | 60 S |
| LED resolution | 120x 135dots (W x H) |
| Pixel pitch | 1.25mm |
| Module size | 150 x 168.75 mm |
| Module quantity | 2x4 |
| resolution | 480x 270(W x H) |
| Cabinet size | 600 x 337.5mm |
| Panel Type and Material | Die-casting aluminum |
| Best viewing distance | 1m |
| Maximum power | <400W /m2 |
| Viewing angle | 160°/160° |
| Brightness | 1200 cd/m2 |
| Pixel density | 640000 dot/m2 |
| Control system | Synchronous System |
| lifespan | 100,000 hours |
| Frame frequency | 60Hz |
| installation | Hanging/Fixed with support bracket |
Details pictures








