| 브랜드 이름: | SCX |
| 모델 번호: | P5 |
| MOQ: | 5 |
| 가격: | $385/SQM |
| 지불 조건: | T/T |
| 공급능력: | 50000PCS/month |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pixel Pitch | 5 mm |
| Display Type | RGB LED |
| Cabinet Size | 960*960mm |
| Display Brightness | 5500 Nits |
| Module Size | 320*160mm |
| Color | RGB |
| Display Life Span | 10000 Hours |
| Display Technology | LED |
| Display Power Consumption | 900w/m2-600w/m2 |
| Display Color | RGB |